دوشنبه, 25 آذر 1392 ساعت 04:11

برگزاری چهارمین نمایشگاه کامپیوتر و شهر الکترونیک خراسان‌جنوبی

نوشته شده توسط 

مهدی پاکرو اظهار داشت: نمایشگاه فناوری اطلاعات بعد از وقفه دو ساله با مشارکت سازمان نظام صنعتی رایانه‌ای خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را آشنایی مردم با تکنولوژی روز موبایل، کامپیوتر، لب‌تاب، دوربین‌های مداربسته و شهر الکترونیک عنوان کرد.

 

برگزاری نخستین نمایشگاه شهر الکترونیک

معاون نمایشگاه بین‌المللی خراسان جنوبی با بیان این‌که این نمایشگاه نخستین نمایشگاه شهر الکترونیک است، تصریح کرد: نمایشگاه‌های قبلی تنها نمایشگاه کامپیوتر، موبایل و ماشین‌های اداری بودند که شهر الکترونیک نیز امسال به آن اضافه شده است.

پاکرو اضافه کرد: این چهارمین نمایشگاه کامپیوتر، موبایل و ماشین‌های اداری در خراسان جنوبی است.

وی با بیان این‌که ادارات دولتی نیز تازه‌های فناوری اطلاعات خود را در این نمایشگاه به نمایش درمی‌آورند، اذعان داشت: ثبت اسناد، شهرداری، پست و بنیاد نخبگان از جمله ادارات دولتی شرکت‌کننده در این نمایشگاه هستند.

برگزاری نخستین نمایشگاه خدمات حمل و نقل عمومی خراسان‌جنوبی

معاون نمایشگاه بین‌المللی خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری 11 نمایشگاه از ابتدای سال جاری در خراسان جنوبی، افزود: از این تعداد هفت نمایشگاه تخصصی و پنج نمایشگاه دیگر عمومی بوده‌اند.

وی از برگزاری نخستین نمایشگاه خدمات حمل و نقل عمومی و مبلمان شهری در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: این نمایشگاه از هشت تا 12 بهمن ماه سال جاری در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

پاکرو متذکر شد: پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری 9 نمایشگاه دیگر در زمینه‌های مختلف در این محل دایر شود.

حضور 40 شرکت‌کننده در نمایشگاه فناوری اطلاعات

دبیر سازمان نظام صنعت رایانه‌ای خراسان جنوبی نیز در این زمینه اظهار داشت: این نمایشگاه یک نمایشگاه تخصصی در زمینه کامپیوتر، موبایل و شهر الکترونیک است.

سیدعلیرضا حسینی با بیان اینکه 40 شرکت‌کننده در این نمایشگاه حضور دارند، یادآور شد: این شرکت‌کنندگان محصولات خود را در 102 غرفه به نمایش در می‌آورند.

وی اضافه کرد: علاوه بر حضور شرکت‌هایی از داخل استان، شرکت‌هایی از سایر استان‌های کشور مانند تهران در این نمایشگاه حضور دارند.

دبیر سازمان نظام صنعت رایانه‌ای خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: این نمایشگاه از 25 آذر ماه جاری آغاز و تا 29 آذر ادامه دارد.

خواندن 5961 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
برای ارسال نظر وارد سایت شوید
تنظیمات نمایش سایت

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page