پنج شنبه, 01 آبان 1393 ساعت 21:55

چگونه به حالت Safe Mode در اندروید برویم ؟

نوشته شده توسط 

مطمئنا بسیاری از شما با Safe Mode در ویندوز آشنایی دارید و ممکن است که فکر کنید که تیتر این مطلب را اشتباه خوانده اید ، اما باید این را بدانید که سیستم عامل Android هم از این قابلیت بسیار مفید و کاربردی بهره مند است .


همان طور که از نام Safe Mode که معنی برابر با حالت امن پیداست ، در این حالت ، سیستم عامل ( در اینجا اندروید ) به صورتی اجرا می شود که فقط برنامه های اصلی اجرا می شوند و خبری از اجرای اپلیکیشن های نصب شده توسط کاربر نیست . اما می توان تمام کارهای معمول را در این حالت انجام داد .
یکی از مشکلاتی که در هنگام کار کردن و نصب برنامه های جدید بر روی تبلت یا گوشی هوشمند پیش می آید ، کند شدن و یا هنگ کردن آن پس از نصب برنامه ای خاص می باشد ( که البته در ویندوز هم مکرر شاهد آن هستیم ) و با عث مشکلات بسیاری برای کاربر می شود .

چگونه به حالت Safe Mode در اندروید برویم ؟

در این حالت بهترین کار رفتن به حالت Safe Mode و تغییر تنظیمات مناسب و حتی حذف اپلیکیشن مورد نظر می باشد . اما سوال اینجاست که چطور به حالت Safe Mode در اندروید برویم ؟
این کار واقعا در این سیستم عامل به آسانی صورت می پذیرد . کافیست تا دکمه ی پاور گوشی/تبلت خود را نگه دارید تا منوی مربوطه نمایش داده شود ، انگشت خود را بر روی گزینه ی Power Off نگه دارید تا پیغامی با عنوان Reboot to Safe mode نمایش داده شود ، کافیست تا آن را تایید کنید تا پس از ریستارت شدن، وارد محیط Safe Mode شوید .
برای خروج از این محیط هم فقط لازم است تا دستگاه را به صورت معمول خاموش و راه اندازی مجدد کنید تا به محیط اصلی اندروید وارد شوید .

خواندن 7791 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
برای ارسال نظر وارد سایت شوید
تنظیمات نمایش سایت

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page