سرو سیستم شرق

با سلام 

در اولین مطلب مربوط به آموزش نرم افزار حسابداری هلو ، محصول شرکت طرفه نگار، اسکریپت مربوط به " مرتب سازی بانک اطلاعاتی" این برنامه را به همراه آموزش استفاده از آن قرار داده ایم . 

Rate this item
(0 votes)

Asus Transformer Book T100T

Wednesday, 05 November 2014 11:06

پردازش 64 بیتی چیست ؟

صنعت تکنولوژی از همان ابتدای پیدایش با عبارت و کلمات نا مفهوم زیادی همراه بوده است. همین کامپیوتر خودمان که سال ها است با آن انس گرفته ایم هم پر از اصطلاحات تخصصی است. اصطلاحاتی که شاید معنی خیلی هایشان را ندانیم اما روزانه از آنها استفاده می کنیم.

یکی از مهم ترین اصطلاحات، پردازش ۶۴ بیتی است. به راستی پردازش ۶۴ یعنی چه؟ از آن مهم تر ۶۴ بیتی بودن یا نبودن یک پردازنده برای ما چه تفاوتی ایجاد خواهد کرد؟

در مقاله سعی داریم تا از سیر تا پیاز پردازش ۶۴ بیتی را بررسی کنیم. پس در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید.

مطمئنا بسیاری از شما با Safe Mode در ویندوز آشنایی دارید و ممکن است که فکر کنید که تیتر این مطلب را اشتباه خوانده اید ، اما باید این را بدانید که سیستم عامل Android هم از این قابلیت بسیار مفید و کاربردی بهره مند است .

خیلی وقت ها شما برروی صندلی خود لم داده و در حال اجرای بازی های مورد علاقه خود هستید و تنها انتظاری که دارید این است که صدای بازی تمامی اطراف شما را در بگیرد و حال و هوای بازی را به شما منتقل کنند اما سر و صدای کیس این اجازه را به شما نمی دهد. در این ساعت میخواهیم به دلایل وجود این صدا و راهکار هایی برای از بین بردن آن بپردازیم. که البته این راهکار ها علاوه بر تمیز شدن کیس باعث خنک تر شدن محیط داخلی کیس و در نتیجه عملکرد بهتر PC شما نیز می شود. با ما همراه باشید.

بسیاری از چیپ‎های داخل رایانه گرمای زیادی تولید میکنند و باید به طریقی سیستم خنک سازی آن فعال باقی بماند.

اگر شما هم صاحب یک فلش درایو USB هستید و پس از استفاده های بسیار از آن، حال با مشکلی با نام Write Protected مواجه شده اید بهتر است تا این مطلب را بخوانید .

Rate this item
(0 votes)

Asus Fonepad7 Dual SIM 175CG

Rate this item
(0 votes)

فلش مموری OTG AH172

Rate this item
(0 votes)

فلش مموری AH137

Page 1 of 2
تنظیمات نمایش سایت

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page