سه شنبه, 16 دی 1393 ساعت 12:05

با سلام 

در اولین مطلب مربوط به آموزش نرم افزار حسابداری هلو ، محصول شرکت طرفه نگار، اسکریپت مربوط به " مرتب سازی بانک اطلاعاتی" این برنامه را به همراه آموزش استفاده از آن قرار داده ایم . 

چهارشنبه, 14 آبان 1393 ساعت 11:06

صنعت تکنولوژی از همان ابتدای پیدایش با عبارت و کلمات نا مفهوم زیادی همراه بوده است. همین کامپیوتر خودمان که سال ها است با آن انس گرفته ایم هم پر از اصطلاحات تخصصی است. اصطلاحاتی که شاید معنی خیلی هایشان را ندانیم اما روزانه از آنها استفاده می کنیم.

یکی از مهم ترین اصطلاحات، پردازش ۶۴ بیتی است. به راستی پردازش ۶۴ یعنی چه؟ از آن مهم تر ۶۴ بیتی بودن یا نبودن یک پردازنده برای ما چه تفاوتی ایجاد خواهد کرد؟

در مقاله سعی داریم تا از سیر تا پیاز پردازش ۶۴ بیتی را بررسی کنیم. پس در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید.

پنج شنبه, 01 آبان 1393 ساعت 21:55

مطمئنا بسیاری از شما با Safe Mode در ویندوز آشنایی دارید و ممکن است که فکر کنید که تیتر این مطلب را اشتباه خوانده اید ، اما باید این را بدانید که سیستم عامل Android هم از این قابلیت بسیار مفید و کاربردی بهره مند است .

دوشنبه, 21 مهر 1393 ساعت 12:22

بسیاری از چیپ‎های داخل رایانه گرمای زیادی تولید میکنند و باید به طریقی سیستم خنک سازی آن فعال باقی بماند.

دوشنبه, 21 مهر 1393 ساعت 12:21

خیلی وقت ها شما برروی صندلی خود لم داده و در حال اجرای بازی های مورد علاقه خود هستید و تنها انتظاری که دارید این است که صدای بازی تمامی اطراف شما را در بگیرد و حال و هوای بازی را به شما منتقل کنند اما سر و صدای کیس این اجازه را به شما نمی دهد. در این ساعت میخواهیم به دلایل وجود این صدا و راهکار هایی برای از بین بردن آن بپردازیم. که البته این راهکار ها علاوه بر تمیز شدن کیس باعث خنک تر شدن محیط داخلی کیس و در نتیجه عملکرد بهتر PC شما نیز می شود. با ما همراه باشید.

خوش آمدید
بازدید شما از وبسایت گروه تجاری «سرو سیستم شرق»، پایگاه تکنولوژی دیجیتال خراسان جنوبی را ارج می نهیم. با توجه به گذشت تنها چند ساعت از راه اندازی آزمایشی این وبسایت، خواهشمند است در صورت مشاهده مطالب و یا بخش های ناقص، کمی صبور بوده و برای استفاده از مطالب مورد نظر خود، در روزهای آینده مراجعه فرمائید

تنظیمات نمایش سایت

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page